Náš Team

Ing. Andrej Petrovaj

Andrej Petrovaj

Director
 

Jeden zo zakladateľov kedysi mladého startupu a dnes významnej konzultačno poradenskej a softvérovej firmy STENGL. Od roku 1999 je tvorcom strategických cieľov, nápadov a smerovania firmy. Rozbiehal biznis v roku 2000 v Nemecku, kde precestoval takmer všetky mestá :) Vytvoril okolo seba skvelý tím ľudí, ktorí spoločne poskytujú naše služby. Miluje svoju rodinu a futbal :)

Róbert Janáček

Delivery Director
 

Už od roku 2006 patrí k oporám vo firme STENGL. Od začiatku udáva a ovplyvňuje technologické a projektové zameranie v spoločnosti. Ako odborník vo svojej oblasti riadi a dohliada nad projektami, ktoré majú celospoločenský dopad. Je vášnivým športovcom a milovníkom prírody.

Róbert Janáček
Ing. Peter Zemba
linkedin

Peter Žemba

Sales Director DACH
 

Zodpovedný za divíziu IT Sourcing, má na starosti rozvíjanie biznisu v Rakúsku, Nemecku a na Slovensku. Ako obchodník telom a dušou bojuje o nových zákazníkov, a zároveň sa snaží udržiavať s existujúcimi klientami dlhoročné partnerské vzťahy. Od roku 2012 podporuje svojim členstvom aj predstavenstvo. Vášnivý hráč pokru a bedmintonu. Voľné chvíle najradšej trávi s rodinou, a hlavne na Devínskej Kobyle :)

linkedin

Martin Košút

Director stengl Česká Republika
 

Maťo je našim dlhoročným kolegom, obchodníkom a riaditeľom stenglu v Českej Republike. Má veľmi dobrý prehľad v technologickej oblasti ERP systému SAP, ktorý zúročuje aj v styku s klientmi z tejto branže.

Ing. Peter Zemba
linkedin

Terézia Zvončeková

HR Business Partner
 

Zodpovedná za IT Sourcing v rámci divízie, a zároveň má na starosti aj interné HR ako aj rozvíjanie firemnej kultúry a značky. Dokáže vždy promptne zareagovať na každý zákaznícky dopyt. Vo voľnom čase sa najradšej venuje rodine a zároveň je nadšenou golfistkou. :)

linkedin

Claudia Cuninková

Social Media and Marketing Manager
 

Naša ďalšia členka tímu STENGL pracuje na pozícii Social Media and Marketing Manager. Od augusta roku 2018 patrí do divízie IT Sourcing, kde má na starosti marketingové kampane a stratégie. Má pod palcom naše sociálne siete, taktiež vyrába firemný newsletter a stará sa o obsah nášho webu. Je mladou zanietenou marketérkou, ktorá sa rada učí nové veci a vzdeláva v oblasti marketingu. Vo voľnom čase ju nájdete drepovať a makať vo fitku. V lete zasa pádlovať na paddleboarde.

linkedin

Nina Odnechtová

Account Manager / HR Business Partner
 

Ďalší člen tímu divízie IT Sourcing. Ako HR Specialist zodpovedá za výber, nábor a starostlivosť o interné a externé kapacity pre inhouse projekty, ako aj pre projekty slovenských a zahraničných zákazníkov. Rovnako má aktívny a pozitívny prístup k internému HR. Jej silnou stránkou je práve empatia a komunikácia, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou personalistu. Svoj voľný čas najradšej trávi so svojimi najbližšími a rodinou :).

linkedin

Jakub Hrebeňák

HR Researcher
 

Najmladší a najnovší kolega, ktorý rozšíril Sourcing oddelenie. Pomáha pri výbere a nábore kandidátov. Nebojí sa výziev a snaží sa svojím kolegom so všetkým pomáhať. Rovnako sa chce veľa učiť o oblastiach HR a IT, kde vidí veľký potenciál. Najradšej trávi čas so svojimi blízkymi a pri športe, najviac pri tenise.

linkedin

Vladimir Vasiliev

Sales Manager
 

V roku 2022 pribudol do tímu aj nový Sales Manager, ktorý sa venuje rozvoju biznisu na Slovensku. Svoje skúsenosti z obchodu s vášňou uplatňuje v praxi. Primárne sa venuje business aktivitám na Slovensku a hlavne sa stará o súčasných klientov. Svoju snahu sústreďuje, samozrejme, aj na nových zákazníkov. S obľubou trávi svoj voľný čas s rodinou a taktiež si nevie svoj život predstaviť bez športových aktivít ako silový tréning vo fitku, zo skupinových športov obľubuje hokej a futbal.