Náš Team

Ing. Andrej Petrovaj

Andrej Petrovaj

Director
 

Jeden zo zakladateľov kedysi mladého startupu a dnes významnej konzultačno poradeneckej a softvérovej firmy STENGL. Od roku 1999 je tvorcom strategických cieľov, nápadov a smerovania firmy. Rozbiehal biznis v roku 2000 v Nemecku, kde precestoval takmer všetky mestá :) Vytvoril okolo seba skvelý tím ľudí, ktorí spoločne poskytujú naše služby. Miluje svoju rodinu a futbal :)

Róbert Janáček

Delivery Director
 

Už od roku 2006 patrí k oporám vo firme STENGL. Od začiatku udáva a ovplyvňuje technologické a projektové zameranie v spoločnosti. Ako odborník vo svojej oblasti riadi a dohliada nad projektami, ktoré majú celospoločenský dopad. Je vášnivým športovcom a milovníkom prírody.

Róbert Janáček
Ing. Peter Zemba
linkedin

Peter Žemba

Senior Sales Executive
 

Zodpovedný za divíziu IT Sourcing, má na starosti rozvíjanie biznisu v Rakúsku, Nemecku a na Slovensku. Ako obchodník telom a dušou bojuje o nových zákazníkov, a zároveň sa snaží udržiavať s existujúcimi klientami dlhoročné partnerské vzťahy. Od roku 2012 podporuje svojim členstvom aj predstavenstvo. Vášnivý hráč pokru a bedmintonu. Voľné chvíle najradšej trávi s manželkou a deťmi, v prírode a ZOO parkoch :)

 
linkedin

Claudia Cuninková

Social Media Marketing
 

Kaja, naša nová posila na oddelení marketingu, sa nám stará o sociálne siete ako Facebook a LinkedIn a o vytváranie grafických návrhov pre jednotlivé inzercie. Zároveň dohliada aj na ďalšie marketingové aktivity firmy. Je študentkou vysokej školy a medzi jej záľuby patria výlety s jej jazvečíkom do prírody, fotografovanie, trávenie času vo fitku a čítanie kníh s vojnovou tematikou. Je milovníčkou dobrého jedla a hlavne čokolády.

Claudia Cuninková
Silvia Šníderová

Silvia Šníderová

Back-Office Support & Secretary
 

Silvinka je našim "first contact" spoločne aj s kolegynkou Aďou, priamo na recepcii STENGL. Prvú päťročnicu u nás má úspešne za sebou, má na starosti implementáciu ISO, podporuje projektových manažérov ako aj obchodníkov. Má rada dobré jedlo, šarm, a hrá aktívne Golf.

linkedin

Martin Košút

Director stengl Česká Republika
 

Maťo je našim dlhoročným kolegom, obchodníkom a riaditeľom stenglu v Českej Republike. Má veľmi dobrý prehľad v technologickej oblasti ERP systému SAP, ktorý zúročuje aj v styku s klientmi z tejto branže.